DOŁĄCZ DO BANKU TWARZY GAWAGAI STUDIO

Jeżeli jesteś aktorem, modelką lub amatorem, który chce sprawdzić się przed obiektywem albo jesteś rodzicem słodkiego urwisa, pięknej małej modelki lub utalentowanego dziecka - wypełnij formularz i wyślij do nas zgłoszenie

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

*TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agnieszkę Rurkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą AGNIESZKA RURKOWSKA GAWAGAI STUDIO (ul. Parkowa 1/4, 60-775 Poznań) w celach związanych z przeprowadzeniem postępowania zgłoszeniowego do Banku Twarzy GAWAGAI oraz w przypadku podjęcia współpracy, w celu zamieszczenia portfolio w Banku Twarzy GAWAGAI oraz kontynuacji nawiązanej współpracy.

TAK, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agnieszkę Rurkowską prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą AGNIESZKA RURKOWSKA GAWAGAI STUDIO (ul. Parkowa 1/4, 60-775 Poznań) w celach promocyjnych i marketingowych, w tym na kontaktowanie się ze mną drogą mailową w celu informowania mnie o wydarzeniach branżowych, castingach i postępowaniach kwalifikacyjnych do kampanii reklamowych organizowanych przez GAWAGAI.

*Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Korzystania Z Serwisu WWW.GAWAGAI.PL oraz akceptuję jego warunki.

*Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Klauzuli Informacyjnej Administratora.