CASTING dla PEPSI

Drodzy Panowie!

Zapraszamy do zgłoszeń do castingu dla PEPSI! Bardzo dobre stawki 🙂

Zgłoszenia proszę przesłać do poniedziałku 9:00 na adres zgloszenie@gawagai.pl z dopiskiem PEPSI

Nie będziemy brać pod uwagę osób, które zagrały w reklamach Coca-coli i innych napojach należących do tego koncernu oraz w reklamach chipsów (pepsi ma tez chipsy) w 2020 roku lub miała/ma w emisji takie reklamy w tym czasie (np. były wznowienia praw).

 

TERMINY:

Casting studyjny: 12.01 w Warszawie (wcześniejsza preselekcja ze zgłoszeń do 11.01)

Recall 14.01 w Warszawie ( w pierwszej części dnia)

Przymiarki: 19.01 (do południa)

20.01 – zdjęcia

 

BRIEF

Poszukujemy dwóch mężczyzn aktorów, TWARDZIELI do roli policjantów 🙂

Rola główna:

Aktor z wyglądu na  45 do 60 lat o mocnej a nawet może być korpulentnej budowie ciała. Dużo gada i szybko się wkurza, może mieć brzuszek, żeby mógł sobie popoprawiać spodnie, albo włosy opadające na czoło – też fajnie je się poprawia podczas przesłuchania.

Epizod:

Aktor w wieku z wyglądu na  35 lat, raczej szczuplejszy z ciekawą mimiką. Jest milczący, ale bardzo czujny. Może być nieco zblazowany, może być też  i łysy

Robimy reshoot tego:

https://www.youtube.com/watch?v=1qUCNfgEfyw

 

Aktor do roli głównej musi się nauczyć tekstu po angielsku (nie jest ważny akcent oraz mega płynność językowa – na każdy kraj będzie robiony głosowo dubbing) ale nagranie będzie w języku angielskim.

Bardzo też proszę aby na selftape czy też przygotowując się do castingu aktorzy nie kopiowali 1:1 tego co się dzieje w wyjściowej reklamie tylko w tym stylu każdy niech pokaże własną wersję.

STAWKI:

Rola główna:
dzień zdjęciowy:         1500 zł brutto
prawa opcja 1 :           14000 zł brutto
prawa opcja 2 :           18000 zł brutto

Epizod:
dzień zdjęciowy:         1500 zł brutto
prawa opcja 1:            6000 zł brutto
prawa opcja 2 :           9000 zł brutto

 

POLA I PRAWA:
Film 30”+ wersje i skróty.

opcja 1: License and Usage for the TALENTS 

11 months, TV: Poland, Greece, Romania, Turkey, Belarus, Tajikistan

11 months, Internet: (35 countries): Poland, Ukraine, Romania, Russia, Turkey, Hungary, Czech, Slovakia, Uzbekistan, Tajikistan, Azerbaijan, Armenia, Georgia, Belarus, Serbia, Cyprus, Israel, Macedonia, Albania, Kosovo, Montenegro, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Greece, Bosnia, West Bank (Palestine), Gaza (Palestine), Baltics (Lithuania, Latvia, Estonia), Croatia, Slovenia, Malta, Bulgaria

opcja 2: License and Usage for the TALENTS 

11 months, TV & Internet: (35 countries): Poland, Ukraine, Romania, Russia, Turkey, Hungary, Czech, Slovakia, Uzbekistan, Tajikistan, Azerbaijan, Armenia, Georgia, Belarus, Serbia, Cyprus, Israel, Macedonia, Albania, Kosovo, Montenegro, Kazakhstan, Kyrgyzstan, Greece, Bosnia, West Bank (Palestine), Gaza (Palestine), Baltics (Lithuania, Latvia, Estonia), Croatia, Slovenia, Malta, Bulgaria

Aktorzy z Warszawy – potrzebuję propozycje zdjęciowe lub link do portfolio zainteresowanych i dostępnych aktorów do poniedziałku do 12 stej. Wybiorą konkretne osoby i będę rozpisywać casting studyjny na wtorek – ze względu na covid nie mam otwartego castingu.

Aktorzy nie z Warszawy – do poniedziałku do godz. 14 czekam na nagrania selftape wraz z karta castingową i zdjęciem. Materiały proszę przesłać jako link do YT a w mailu z linkiem wypełniona kartę i zdjęcia aktora.

Tekst do selftape będzie też tekstem na castingu w Warszawie. Podeślijcie tez proszę aktorom link do tej reklamy, który podałam bo będziemy robić to samo.

 

WYTYCZNE DO MATERIAŁÓW SELFTAPE

Zgłoszenia proszę przesłać do poniedziałku 9:00 na adres zgloszenie@gawagai.pl z dopiskiem PEPSI

Rola główna:

  1. Zdjęcie twarzy i sylwetki
  2. Karta castingowa (kliknij w link –> PEPSI_KARTA CASTINGOWA )
  3. Wizytówka video – może być po polsku

Rola główna: tekst po angielsku – scenka referencyjna link do video. Jeżeli będzie mzliwc to diw różne wersje tej scenki.

Epizod: 

  1. Zdjęcie twarzy i sylwetki
  2. Karta castingowa (kliknij w link –> PEPSI_KARTA CASTINGOWA )
  3. Wizytówka video – może być po polsku

rożne emocje na poważnie i mogą być w dublu zagrane komediowo ale w stylu naszego bohatera z linku do reklamy, który zamieściłam

 

MATERIAŁY WIDEO PROSIMY PRZESŁAĆ JAKO LINK DO YT

 

 

Data

sty 08 2019 - sie 10 2019
Expired!

Czas

08:00

Copyrighted Image