NABÓR DO AGENCJI/ AKTUALIZACJA – charytatywna sesja

Cześć!

Zapraszamy Was do wspólnego wsparcia Polskiej Akcji Humanitarnej, która zbiera środki na pomoc osobą w Ukrainie.

Jak wiecie by zapisać się do naszej agencji wystarczą nam Wasze zdjęcia (w razie potrzeby wysyłamy instruktaż jak je zrobić), zapis do naszej agencji jest też bezpłatny. Jednak w ofercie naszego studia znajdziecie liczne sesje zdjęciowe, w tym sesję do portfolio. Sesja ta to sposób na bardzo dobre portfolio na start oraz w celu zaktualizowania zdjęć. Ze zdjęć możecie też korzystać. W czasie spotkania nagrywamy też wideowizytówkę. Na potrzeby tej akcji lekko zmodyfikowaliśmy tę ofertę, by stała się bardziej dostępna.

Sesja każdego modela potrwa ok 20 min, nasza stylistka podpowie jak się przygotować do zdjęć. Każdy otrzyma po sesji 3 zdjęcia drogą elektroniczną na swój użytek, a wszystkie powstałe zdjęcia i wideowizytówka będą stanowić portfolio w naszej agencji.

Koszt sesji to min. 120 zł – całość wpłacona na konto zbiórki Polskiej Akcji Humanitarnej – https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina. Do nas na sesję poprosimy o przyniesienie dowodu wpłaty / można też przesłać mailem na adres zgloszenie@gawagai.pl

PIERWSZY TERMIN AKCJI 9.03.22
Zdjęcia wykona niezawodny Piotr Jan Kulas

https://www.instagram.com/puchowska_kulas/

DO DZIEŁA!

Zapisy przez formularz: TUTAJ

Do zobaczenia!

 

 

 

WIZYTÓWKAZDJĘCIA

Data

lut 10 2022 - kw. 10 2022
Expired!
Kategoria

Copyrighted Image