CASTING SIEĆ SKLEPÓW. KGW WIELKOPOLSKA :)

SZANOWNI PAŃSTWO,

CASTING DO FILMÓW REKLAMOWYCH I SESJI ZDJĘCIOWEJ DLA OGÓLNOPOLSKIEJ SIECI SKLEPÓW

„Kochajmy co nasze” 🙂

 

 

Do filmów reklamowych (Telewizja, Internet) poszukujemy Pań z KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH z Wielkopolski.

Do przesyłania zgłoszeń zapraszamy Panie w wieku 25 – 65 lat, uśmiechnięte, energiczne! 🙂

Bardzo mile widziane są Panie mówiące w regionalnych gwarach i dialektach. W filmach będziemy opowiadać o przywiązaniu do regionu, lokalnych tradycjach oraz o potrawach i gotowaniu. Dobrze, żeby Panie miały swoje stroje ludowe, ale nie jest to warunek konieczny.

 

Stawka: 5.600,00 pln ( 2 lub 3 dni zdjęciowe między 27 września a 07 października 2021r.)

 

Zdjęcia do filmów odbędą się w konkretnym Kole Gospodyń Wiejskich w Wielkopolsce. Ewentualny koszty noclegu i dojazdu na plan zdjęciowy pokrywa producent reklamy. Catering na planie.

 

Zadanie do nagrania dla Pań 🙂 :

Wszystkie Panie najlepiej umalowane i odświętnie ubrane w swoich strojach ludowych proszone są o przedstawienie się do kamery (imię, nazwisko, wiek, województwo, nazwa i siedziba Koła Gospodyń)

I opowiedzenie w kilku zdaniach o sobie. O tym, dlaczego angażują się w działalność w Kole Gospodyń Wiejskich, co tam robią, co je interesuje. Kilka zdań o regionie, o tradycji, o strojach, o potrawach. Jeżeli, któraś z Pań zaśpiewa lub zatańczyć, to będzie to dla nas miły i cenny dodatek do wywiadu.

 

Całość nagrania powinna trwać nie dłużej niż 3 – 4 minuty. Dobrze, gdyby ktoś inny pomógł w nagrywaniu, żeby samemu nie ograniczać się ruchowo i przy nagrywaniu warto trzymać telefon w pozycji poziomej. 🙂

 

ZGŁOSZENIA NALEŻY NADSYŁAĆ NA ADRES:

zgloszenie@gawagai.pl
TYTUŁ maila: KGW WIELKOPOLSKA

 

Materiały (video + wypełniona karta castingowa -> CASTINGOWA KARTA_KGW3 – WIELKOPOLSKA) będą przyjmowane do środy 08.09.2021 do godz. 14:00 🙂

WIZYTÓWKAZDJĘCIA

Data

sty 03 2018 - wrz 05 2018
Expired!

Czas

08:00 - 18:00
Kategoria

Copyrighted Image