ORANGE

CASTING BRIEF ORANGE 

Szukamy:

  1. Mama – ciepła kobieta. Ma około 35-40  lat. Z dobrą mimiką, łatwością wygrywania emocji.
  1. Córka -16 letnia dziewczyna (musi mieć ukończone do kwietnia br. 16 lat !!!!!). Taka łobuzica. Już mała kobietka. Co nie wychodzi za często ze swojego pokoju.

*** UWAGA !!! Dziękujemy aktorom grającym w konkurencji w ciągu ostatnich 2 lat i!!!

TERMINY:

Zdjęcia –  17 – 18 marca Warszawa

Przymiarki – 11 marca Warszawa

Recall – 08 marca – pierwsza część dnia, tylko  w studio – zoom odpada, Warszawa

PRAWA:

Film:

Polska ,30”  +  skróty i wersje montażowe => 01.04.2022 – 04.06.2022: TV,digital/internet (w tym YT, SM (kwadrat, pion i poziom) i telewizja internetowa VOD)Netflix ,social media, making of – bezterminowo (może być wykorzystany cały film lub niektóre fragmenty/sceny czy ujęcia np. na Instagramie, FB, Twitter),Miasteczko Orange, Orange Warsaw Festiwal i POS TV oraz komunikacji wewnętrznej i eventów zewnętrznych,Kanały własne Klienta –  Klient, w celach archiwizacyjnych, ma bezterminowo prawo do pozostawienia filmów, zdjęć/stories do wykorzystania na kanałach własnych .Prawa do wykorzystania do Zielonego Dekodera Klienta, klatki z filmu BTL i Social Media jako zdjęcia. Udział w postsynchronach.

 

 

W kwocie zawartej w umowie aktorskiej powinny zawierać się prawa do nieodpłatnych: adaptacji polegających między innymi na zmianie montażowej w warstwie obrazu i dźwięku w ramach 30 + wersje i skróty montażowe, zmianie animacji, zmianie części ofertowej, zmianie komunikatu marketingowego, zmianie oferty produktowej, dodaniu Tagu, wymianie plansz, wymiennie stickerów, punktów styku (na kaszetach) też na części fabularnej.

FOTO:

5 zdjęć

PRAWA Pola eksploatacji: OOH, digital, w tym social media, internet, POS, BTL POS, direct  mailing prasa, komunikacja wewnętrzna i prasa, Netflix, Orange Warsaw Festival czas emisji w terminie kampanii .

BTL to każdy materiał drukowany, niezależnie od kanału. Direct Mail: listy internetowe, mailing, listy wysyłane poczta tradycyjna, sms, mms.

Kanały własne klienta – klient w celach archiwizacyjnych, ma bezterminowe prawo do wykorzystywania zdjęć/stories na kanałach własnych.

Plakaty typu citylight na przystankach, billboard 6×3, billboard 12×3, ekrany cyfrowe w komunikacji miejskiej, plakaty dla POS o maksymalnym rozmiarze B1-Ilość nieograniczona, banner reklamowy do Internetu zdjęcia: pion i poziom w trakcie Realizacji sesji Nagraniowej-shootu, nieograniczona na bazie bannera – master, który będzie przeformatowany zgodnie z wymaganiami media planu- ilość 10, posty statyczne do Internetu ze zdjęciami, które powstaną w trakcie Sesji Nagraniowej- shootu – ilość 5 sztuk, Materiały POS i direct marketing – liczba nieograniczona

 

STAWKA:

Mama:

1 500 zł – dzień zdjęciowy ( 1 lub 2 dni zdjęciowe)

5 000zł – prawa

*kwoty brutto

Córka:

1 500 zł – dzień zdjęciowy ( 1 dzień zdjęciowy)

3 500 zł – prawa

  • kwoty brutto

CASTING ONLINE:

zgłoszenia proszę nadsyłać do niedzieli (6 marca), do godz. 15:00

link do nadsyłania zgłoszeń: https://form.jotform.com/Impresariat/orange

UWAGI DO MATERIAŁÓW:

– wizytówka na wesoło ok 60 sekund (wersja dłuższa, wesoła jak podczas rozmowy z koleżankami). Unikajcie deklamowania swoich umiejętności jak na apelu.

– koniecznie nagrywajcie się w dobrym świetle. Podczas wizytówki musimy widzieć twarz.

Czyli nagrywajcie się na bliskim planie.

Nagrania z oddali będą odrzucane.

Scenka dla CÓRKI:

Córka wskakuje na kanapę obok taty i pyta ( nagranie w dobrym świetle i na bliskim planie):

Córka: To co dzisiaj oglądamy tato?!

Scenka dla MAMY: (nagranie w dobrym świetle i na bliskim planie):

Mama: siada na kanapie obok męża i córki uśmiecha się do nich i z zainteresowaniem zaczyna oglądać film, który włączyli.

Karta castingowa w załączniku !!! ORANGE CP Spring – Karta Castingowa

WIZYTÓWKAZDJĘCIA

Data

lis 03 2020
Expired!
Kategoria

Copyrighted Image