CASTING PEPSI

KOGO SZUKAMY 🙂

 

GŁÓWNA ROLA/MĘŻCZYZNA: 28-35 lat ROLA MÓWIONA – AKTORZY LUB OSOBY BARDZO ZDOLNE AKTORSKO
Najfajniejszy face w mieście. Elegancki i bezproblemowy, pewny siebie, ale nie arogancki, przyjazny, ale nie nachalny, przystojny, ale nie onieśmielający, zabawny, ale nie głupi. Chcemy go słuchać, czujemy, że dzieli się z nami swoim osobistym doświadczeniem, zwierza się nam, zachęca i autentycznie mówi. Nie jest patetyczny, nie patrzy na innych z góry. Mówi z pozytywnej perspektywy.

 

GŁÓWNY BOHATER MA SCENE NA BASENIE/SKOK DO WODY NA ,,BOMBĘ” TAKŻE ZAPRASZAMY OSOBY KTORE PŁYWAJĄ I NIE BOJĄ SIĘ WODY 😉

 

ROLE DRUGOPLANOWEPARA: 22-30 lat ROLA MÓWIONA – AKTORZY LUB OSOBY BARDZO ZDOLNE AKTORSKO

Chłopak i dziewczyna z sąsiedztwa. Niewinni, mili, czarujący. Młodzi i autentyczni, nie są idealni, ale mają w sobie ciepłość i przyciągają do siebie innych z sympatią. Wygląda na to, że to jedna z pierwszych randek, że dopiero się poznają. Reagują autentycznie, wierzymy w ich klimat i chemię. 

 

PŁYWACZKI SYNCHRONICZNE / TANCERKI: 18-30 lat – OSOBY PEŁNOLETNIE

Eklektyczna młoda ekipa, która po uwolnieniu się od ścisłej choreografii pokazuje swoje różne style taneczne i ruchy. Tancerze, którzy w mgnieniu oka potrafią się wybić na artystyczną wolność i wykonać kilka ruchów.

MATERIAŁY:

Prosimy o wysyłanie wetransferem tutaj instrukcja jak to zrobić ->  http://JAK WYSŁAC LINK WETRANFER

Potrzebujemy:

– zdjęcia portretowego

– video wizytówki

– video picie z przyjemnością i poczuciem orzeźwienia

– video w którym mówisz: „Pepsi jest totalnie spoko”. Powtórz to kilka razy, w różnych wersjach. (tancerki synchroniczne nie muszą tego nagrywać)

– karta castingowa -> Karta castingowa_PEPSI

 

 

DATY:

– 25.05 wtorek, 15.00- czas na nadsyłanie materiałów na maila zgloszenie@gawagai.pl TYTUŁ: PEPSI

– 28 lub 29.05 – recall nie ma zwrotów kosztów, więc proszę tylko o osoby które dojadą same na racall (recall zdalny jest niezbyt mile widziany)

– 4 – 8.06 miary kostiumów, do potwierdzenia dokładna data

– 9 i 10.06 zdjęcia – w zależności od roli dzień lub dwa. Możliwe zdjęcia nocne.

 

 

 

PRAWA I STAWKI nie ma zwrotów kosztów

Udział w kampanii reklamowej produktów PEPSI składającej się z filmów reklamowych o długości 1×30”, 1×20”; 1×15”; 4×3”; 2×6” w wersjach z różnymi produktami i w różnych formatach: 16:9; 9:16: 4:5 wraz ze wszystkimi wersjami i skrótami montażowymi, w tym różnymi zakończeniami filmów w tym packshoty i produkty oraz wersje promocyjne i produktowe filmów oraz virale, prerole, gify, połączenie filmu z innym utworem oraz wersjami językowymi, ponadto z różnymi opakowaniami / wielkościami i rodzajami.

Do filmów mogą zostać domontowane różne TAG ON-y. W każdym kraju produkt może mieć różne nazwy.

Data pierwszej emisji w każdym z krajów liczona jest osobno, tzn. pierwsza emisja w danym kraju nie oznacza rozpoczęcia emisji w kolejnym

PAKIET PRAWA WRAZ Z PRAWAMI ZALEŻNYMI:

FILM: TV, Internet, VOD, Digital, Social Media, 1×30” + 1×30”, 1×20”; 1×15”; 4×3”; 2×6”+ wszystkie skróty i wersje montażowe

CZAS: 4 miesięce od daty 1-szej emisji w każdym z krajów (data emisji w poszczególnych krajach może być różna)

TERYTORIUM:  Poland, Romania, Bosnia, Serbia & Montenegro, Albania, Kosovo, Bulgaria, Lithuania, Latvia, Estonia, Macedonia, Malta, Slovenia, Croatia, Czech Republic, Slovakia, Ukraine

Prezentacje dorobku własnego Producenta, Agencji i Klienta (w tym umieszczanie filmu, filmu making of, klatek z filmu i fotosów z planu na stronach internetowych, na youtube i portalach społecznościowych Producenta, Agencji i Klienta – w celach archiwalnych i prezentacji dorobku własnego) oraz osób zaangażowanych w realizację filmu (reżyser operator, scenograf, kostiumograf, kierownik produkcji itd.) oraz festiwale i i konkursy reklamowe – bez ograniczeń czasowych, terytorialnych i pól eksploatacji.

Klient, Agencja i Producent są uprawnieni do używania i upoważniania innych do korzystania w dowolnym czasie w dowolnych mediach na całym świecie (obecnie lub w przyszłości) na czas bezterminowy, reklamy TV i zdjeć z sesji do wszystkich niekomercyjnych celów bez dodatkowej opłaty. Obejmuje to między innymi strony internetowe agencji, festiwale reklamowe, konkursy, użytek wewnętrzny i PR etc.

Fotosy werki z planu oraz making of do wykorzystania w celu prezentacji dorobku w Internecie, na stronach www. Klienta, Film Produkcji i agencji (m.in. Facebook) bez ograniczeń czasowych i terytorialnych – wliczone w wynagrodzenie za dzień zdjęciowy.

 

ROLA GLÓWNA/MĘŻCZYZNA:

1 dzień zdjęciowy: 1500 zł

/miary kostiumów wliczone w dzień zdjęciowy/ BĘDĄ 2 DNI ZDJĘCIOWE – MOGĄ BYĆ ZDJĘCIA NOCNE

Prawa: 5.000 zł

 

ROLE DRUGOPLANOWE/PARA (CHŁOPAK I DZIEWCZYNA):

1 dzień zdjęciowy dla 1 osoby: 1500 zł

/miary kostiumów wliczone w dzień zdjęciowy/ BĘDZIE 1 DZIEŃ ZDJĘCIOWY – MOGĄ BYĆ ZDJĘCIA NOCNE

Prawa dla 1 osoby: 3.000 zł

 

EPIZODY/PŁYWACZKI SYNCHRONICZNE I TANCERKI – szukamy 5 dziewczyn:

1 dzień zdjęciowy dla 1 osoby: 1000 zł

/miary kostiumów wliczone w dzień zdjęciowy/ BĘDZIE 1 DZIEŃ ZDJĘCIOWY – MOGĄ BYĆ ZDJĘCIA NOCNE

Prawa dla 1 osoby: 1.500 zł

WIZYTÓWKAZDJĘCIA

Data

sty 02 - 03 2018
Expired!

Czas

08:00 - 18:00
Kategoria

Copyrighted Image