sesja Basic

SESJA BASIC.

Budujemy Twoje profesjonalne portfolio castingowe.

30 minut w studio

Cała akcja zamyka się w 30 minutach. Nasz agent jest na miejscu, służy pomocą i udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Często w tym miejscu zaczyna się Twoja przygoda w świecie reklamy.

2 własne stylizacje

Przed sesją dostajesz od nas specjalny poradnik od stylistki zgodnie z którym przygotujesz się do sesji. Na miejscu pomagamy Ci wybrać Twoją najlepszą stylówkę.

5 zdjęć do wyboru

Po sesji wybierasz 5 zdjęć, które wgrywamy do Twojego profilu w naszym systemie. Zdjęcia otrzymujesz również na swój prywatny użytek. To super pamiątka i pretekst do pochwalenia się nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

wideo-wizytówka

Nagrywamy krótkie wideo w którym się przedstawiasz, pokazujesz swój uśmiech i profile. Może odgrywasz krótką scenkę. To poglądowy materiał, który służy nam do celów castingowych.

profil w bazie

Dodajemy Cię do bazy, uzupełniamy dane, i działamy! Na starcie nie ma więcej formalności. Dołączenie do bazy nie jest obowiązkowe, ale przecież po to tu jesteś:)

Koszt sesji:

350
  • do rezerwacji terminu konieczne jest wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł
  • jest możliwość uzyskania faktury - w tym celu prośba o kontakt przed sesją pod nr tel. 790 296 100
"Moja córka zachwycona po sesji Basic. Przemiła atmosfera na planie, zdjęcia przepiękne, Pani fotograf z wielką pasją. Polecam współpracę z Gawagai"
Daria
mama Natalki
"Dzieci czuły się bardzo swobodnie i marzą o powtórce"
Marlena
mama Karoliny i Jacka
"To było bardzo dobre doświadczenie dla córki. Na początku trochę stresu a później bawiła się tak dobrze, że nie chciała wyjść. I mamy piękne zdjęcia na pamiątkę"
Marek
tata Alicji

CO DA CI SESJA BASIC.

Obsadę reklam wybiera się na drodze castingowej. Castingi do większosci komercyjnych zleceń odbywają się onlinowo lub stancjonarnie. Na większości castigów stacjonarnych i tak zapraszani są modele po wstępnej selekcji z materiałów agencji. I właśnie te materiały są najważniejsze. Zdjęcia i wideo. Zdjęcia pokazujące naturalną postać. Bez retuszu, bez udziwnień. Estetycznie, minimalnie, bez rozpraszaczy. Takie zdjęcia właśnie Wam robimy. Na potrzeby castingów. Dla reżyserów i producentów.

foto.

Podczas spotkania w naszym studio robimy zdjęcia. Zdjęcia robione są na białym tle przy oświetleniu studyjnym. Robimy Ci około 50 zdjęć. Sporo - bo fotograf podchodzi indywidualnie do modela, wyciąga z niego emocje, pozy, pracuje nad mimiką. Nadaje mu charakter i uchwyca to "coś". Po sesji otrzymujesz od nas zdjęcia, z których wybierasz 5. My robimy swoja selekcję i uzupełniamy tymi zdjęciami Twoje portfolio. Możesz dokupić zdjęcia jak masz problem z wybraniem tych 5!

wideo.

Wideowizytówka - czyli krótki (około minutowy) film, w którym opowiadasz nam o sobie, pokazujesz swoje profile, dłonie, prezentujesz sylwetkę. To pogladowy materiał pokazujący Twoją energię, barwę głosu, komunikatywność. Wideowizytówka pozwala na starcie określić jak współpracujesz z obiektywem, czy czujesz się swobodnie.

doświadczenie.

Sesja basic jest doświadczeniem pełnym nauki, współpracy i wzrostu osobistego. Dla dzieci jest to również super zabawa. To także początek Twojej przygody w świecie modelingu, który może otworzyć przed Tobą wiele nowych drzwi i możliwości. Nie trać więc odwagi – wejdź na set z otwartym umysłem i gotowy do nauki, a odkryjesz, że magia fotografii jest dla Ciebie dostępna.

Profil modela to pierwsza rzecz, którą widzą potencjalni klienci. Ważne jest, aby było to wrażenie pozytywne i zachęcające.
Dobrze zaprojektowany, estetyczny profil może przekazać wrażenie profesjonalizmu i zwiększyć szansę na angaże w reklamach. 

MATERIAŁY WŁASNE / ZDJĘCIA Z SESJI

CHCESZ ZMIENIĆ SWOJE PORTFOLIO W PROFESJONALNE?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W SESJI, ALE NIE MA TERMINÓW LUB DATA CI NIE PASUJE?

JESTEŚ ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W SESJI, ALE NIE MA TERMINÓW LUB DATA CI NIE PASUJE?

Newsletter.

Dla tych, którzy chcą poznać branżę reklamową i być na bieżąco z naszymi wydarzeniami.

Masz pytania?

Dzwoń śmiało!

Do zobaczenia!

Poznaj nas!
Sprawdź nasze media społecznościowe