Zorganizuj casting

Casting dedykowany

Realizujemy castingi do reklam, filmów i seriali. Zapewniamy opiekę reżysera castingu, który poprowadzi modela/aktora wg wytycznych przedstawionych przez produkcję. Całość zostanie zarejestrowana oraz zmontowana w przystępnej dla oglądającego formie. Format i transfer materiałów dostosujemy do Twoich potrzeb.

Oferujemy studio castingowe w centrum Poznania, wsparcie w przygotowaniu kart castingowych, dopilnowaniu aspektów prawnych, obsługę logistyczną castingu. Realizujemy castingi video oraz foto.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Casting ON-LINE

Nasza usługa pozwala na bezpośredni kontakt reżysera/producenta z modelem/aktorem z dowolnego miejsca. Ten casting proponujemy głównie produkcjom spoza Poznania, które po przejrzeniu pierwszej tury castingowej, zamiast zapraszać na recall lub na niego przyjeżdżać łączą się z naszym studiem online i prowadzą aktora wg swoich wytycznych.

Całość rejestrowana jest z dwóch kamer: internetowej oraz stacjonarnej. Materiał wysyłamy transferem do produkcji tuż po castingu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Casting zewnętrzny

Dysponujemy przenośnym studiem castingowym. Nasz team pojawiał się już w licznych, nietypowych miejscach. Nagrywaliśmy piłkarzy na boisku, pływaków na basenie, dzieci na placach zabaw czy młodzież w skateparkach. Chętnie odwiedzamy inne miasta, mniejsze teatry, regionalne ośrodki, by jak najbardziej dostosować się do potrzeb produkcji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przymiarki kostiumów

Zapraszamy do naszego studia w celu organizacji przymiarek. W czasie ich trwania wykonamy modelom/aktorom próbne zdjęcia. Współpracujemy również ze stylistkami oraz wizażystkami.

Oferujemy dogodną przestrzeń, przymiarkową sesję fotograficzną, poczęstunek.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Potrzebujesz pomocy przy castingu? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Copyrighted Image